Oprogramowanie

Program Clarity  jest zaawansowanym programem do zbierania danych  z opcjonalnymi modułami oprogramowania do akwizycji danych, przetwarzania danych i kontroli przyrządów. Jego szeroki zakres interfejsów zbierania danych (przetworników A / C, LAN, USB, RS232) umożliwia podłączenie praktycznie każdego chromatografu.

Maksymalnie mogą być podłączone cztery niezależne systemy chromatograficzne, z których  jednocześnie można zbierać maksymalnie 32 sygnały.

Clarity może być używany z dowolnym zestawem GC lub HPLC. Wraz z opcjonalnymi modułami sterowania i rozszerzeniami, zapewnia kompletny system  obsługi danych chromatograficznych.

Moduł sterujący zapewnienie zintegrowaną kontrolę wybranych instrumentów.

Dodatkowe moduły dostarczają możliwość kontroli konkretnych technik rozdzielania, takich jak analiza GPC lub PDA.

Pracę programu można monitorować zdalnie poprzez aplikację Clarity2 GO  z telefonu komórkowego iPhone lub z systemem Android.

Program Clarity posiada  bezpłatny system wsparcia DataApex dla urzytkowników  jak również przez rosnącą społeczność użytkowników Clarity. W przeciwieństwie do wielu dużych korporacji, DataApex  jest w bliskim kontakcie ze swoimi użytkownikami.

Oprogramowanie Chromeleon

Osiągnij produktywność i zgodność z jedną platformą programową. Najnowszy system danych chromatograficznych Thermo Scientific Chromeleon 7.3 Chromatography Data System (CDS), stanowiący integralną część struktury informatycznej Twojego laboratorium, jest niezbędny do zgodnej, wydajnej i niezawodnej obsługi współczesnych danych chromatograficznych i spektrometrii masowej. Zapewnia on jakość danych i zarządza wszystkimi procesami analitycznymi od kontroli urządzeń, poprzez przechowywanie i przetwarzanie danych surowych, aż do generowania wyników końcowych.

Chromeleon 7.3 CDS wspiera działania z zakresu chromatografii (GC, HPLC, IC) i spektrometrii masowej w całej firmie – od badań do rutynowych testów jakości – łącząc ludzi, instrumenty i oprogramowanie do zarządzania danymi w przedsiębiorstwie. Znany jest z tego, że jako pierwszy oferuje narzędzia zwiększające wydajność laboratoriów, które zapewniają sprawdzony wzrost wydajności i pełną zgodność z przepisami. Jako rozwiązanie w pełni korporacyjne, zoptymalizowane pod kątem sieci WAN, jest ono również zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić globalną skalę i silny, niezawodny zwrot z inwestycji.

facebook